Klasyczne

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Czajniki - wyjątkowa stylistyka oraz nowoczesny design

Parzenie herbaty przybiera najróżniejsze formy. Na przestrzeni setek lat proces ten praktycznie nie uległ zmianie. Począwszy od starożytnego cesarza Chin, Shennonga, który to miał zrobić pierwszy napar z liści herbaty w historii, do czasów współczesnych, najistotniejsze są dwa czynniki. Niezbędne są nam same liście herbaty, mogą być w różnej formie, oraz gorąca woda. Istnieje mnóstwo sposobów podawania herbaty, lecz proces jej przygotowywania zawsze wygląda podobnie.

Nieodłączną, gorącą wodę, zapewni nam odpowiednio dobrany czajnik. Szeroki wybór sprawia, że możemy dobrać taki, który będzie pasował zarówno do naszego wystroju jak i stanowić będzie element ozdobny kuchni. Do wyboru mamy czajniki elektryczne oraz te, w których gotujemy wodę na kuchence. Wykończone są w różny sposób, od emalii przez stal nierdzewną do tworzywa sztucznego. Każdy z nich charakteryzuje się także innym wzorem i malowaniem. W naszej ofercie znaleźć można zarówno wzory jednolite, klasyczne, jak i malowania nietypowe, ekstrawaganckie, takie jak grochy czy emaliowane owoce lub warzywa. Z pewnością ułatwi to dobranie czajnika do wystroju naszej kuchni.

Czajniki z naszej oferty pochodzą od znanych producentów, takich jak KasselKinghoffKamille i nie tylko. Ich niewątpliwymi zaletami są wysoka jakość, nowoczesny design, trwałość oraz uniwersalność. Idealny wybór dla wymagających klientów.

 

Back to Top