Bulionówki

Produkty 1-12 z 16

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 16

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Bulionówki i flaczarki, salaterki Luminarc i Lubiana.

Bulionówki i flaczarki to jedne z najpopularniejszych naczyń do podawania zup. Najczęściej wykorzystywane w restauracjach czy jadłodajniach, dzięki swojej prostocie spełniają bezbłędnie swoją rolę. Podawać w nich można zarówno uszka na święta jak i flaki. Niezależnie od tego, czy cieszysz się obfitym śniadaniem czy pożywnym gulaszem, salaterki i bulionówki są integralnym elementem Twojej zastawy stołowej. Mając to na uwadze, tutaj w Adacor oferujemy szereg stylowych i praktycznych salaterek i bulionówek, aby zaspokoić państwa potrzeby.

Posiadamy bulionówki w wielu różnych wzorach oraz kształtach. Przezroczyste lub dymne o różnych pojemnościach od HSW, klasyczne białe lub ze wzorami bajek od marki Luminarc. Posiadamy wzory z Myszką Miki, Kubusiem Puchatkiem, Autami, Toy Story czy Krainą Lodu. Kolorowe bulionówki czy barszczówki na pewno zachęcą dzieci do jedzenia. Dla osób szukających bardziej designerskich stylizacji, przeznaczone są serie Flashy Colors lub Carmin.

Duży wybór ułatwi dobranie odpowiednich bulionówek do wystroju wnętrza. Sprawdzą się one świetnie zarówno w gastronomii jak i w domu, przy wystawnych obiadach.

Back to Top