Zaparzacze

Produkty 1-11 z 23

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-11 z 23

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Przygotowanie kawy oraz herbaty

Sztuka parzenia herbaty posiada już tysiące lat. Wywodzi się ze starożytnych Chin, gdzie niemal trzy tysiące lat przed naszą erą mityczny cesarz Shennong zaparzył pierwszy napar z liści herbaty. Doskonalona przez pokolenia sztuka parzenia herbaty dzięki współczesnej technologii osiąga najróżniejsze formy. Od tradycyjnych kubeczków z sitkami przez dzbanki z zaparzaczem do nowoczesnych zaparzaczy żaroodpornych, wszystkie służą wydobyciu smaku z delikatnych, herbacianych liści. Herbata jest jednym z najpopularniejszych napojów na świecie, posiada także wiel gatunków. Stąd bierze się również różnorodność rodzajów zaparzaczy.

Wiele różnych modeli znajdą państwo w naszym sklepie. Od najprostszych sitek, zanurzanych w kubku do dzbanków marki Simax, które można wykorzystać bezpośrednio na kuchence. Zalane wrzątkiem po kilku minutach zawierają gotowy do picia napar.

Kawa alternatywnie

Zyskującymi popularność formami parzenia kawy stają się drippery oraz french pressy. Kawa jako jeden z najpopularniejszych napojów na świecie, posiada równie wielu zwolenników. Dzięki temu metody jej przygotowania są ciągle udoskonalane. Dripper umożliwia nam zaparzenie kawę w mniej tradycyjny sposób. Proces jest stosunkowo prosty, potrzebujemy do niego jednak kilku rzeczy. Podstawą jest odpowiednia kawa, papierowy filtr, gorąca woda, oraz naczynie, do którego wlejemy napój. Drippery z naszej oferty, zarówno plastikowe jak i ceramiczne, cechują się wysoką jakością wykonania oraz szczególnym designem. French Press to wygodna opcja przygotowania oraz podania kawy. Potrzebujemy tylko gorącej wody oraz zmielonej kawy. Pod ciśnieniem, wytwarzanym przez tłok, kawa uwalnia cały swój aromat.

Spieniacze do mleka to świetny pomysł jeśli nie mamy w domu profesjonalnego ekspresu ciśnieniowego. Rzecz idealna dla miłośników cappuccino czy kaw mlecznych.

Back to Top