Adacor Sklep i Hurtownia Naczyń

Arcoroc

Arcoroc zastawa stołowa dla profesjonalistów

W celu zaspokojenia potrzeb profesjonalistów branżowych, zastawa stołowa Arcoroc oferuje szeroką gamę innowacyjnych produktów wysokiej jakości, bezpiecznych i funkcjonalnych. Serwisy obiadowe dostępne są w różnych wzorach, aby dopasować się do każdej koncepcji stołowej. Wytrzymałe, funkcjonalne i stylowe talerze Arcoroc dostępne są w wielu kształtach i kolorach, dzięki czemu stają się popularne wśród naczyń dla gastronomii!

Kawa, herbata lub inne napoje: na każdą okazję znajdziemy szklankę lub kubek. Arcoroc oferuje szeroką gamę solidnych naczyń stosowalnych w gastronomii. Ponadczasowe klasyki czy czyste, nowoczesne wzory? Odkryj markę Arcoroc Luminarc. Podstawowe lub kreatywne zestawy naczyń są zaprojektowane tak, aby dopasować je do każdego stołu i zawsze z łatwością obsługiwać.

50 inżynierów i naukowców zatrudniało centrum badawcze Grupie Arc International (Luminarc) ściśle współpracując z projektantami Arcoroc, ekspertów ds. Wina i doradców, opracowując produkty, które są nowatorskie zarówno w zakresie projektowania, jak i dążenia do materiałów, coraz trudniej zaspokoić potrzeby i oczekiwania specjalistów z branży gastronomicznej.

Arcoroc jest uznanym producentem wysokiej jakości zastawy stołowej, wybranej przez profesjonalnych szefów kuchni, restauratorów i sommelierów pod względem trwałości i szerokiego wyboru naczyń. Zespół projektantów, ekspertów i doradców Arcoroc Luminarc wspólnie wypracowali szereg innowacyjnych i funkcjonalnych naczyń, talerzy , salaterek, szklanek i kubków gastronomicznych, oferując różnorodne artykuły uzupełniające doskonałe usługi gastronomiczne i napoje. Arcoroc międzynarodowa marka oferuje pełną kolekcję, która umożliwia jedzenie na czystych liniach i prostych powierzchniach. Talerze, miseczki, filiżanki Arcoroc i inne artykuły zastawy stołowej są wykonane z własnych innowacyjnych materiałów firmy Arcoroc Opal i Zenix - szkło odporne na ścieranie i obtłuczenia z wyglądem porcelany, opracowane z myślą o dużej wytrzymałości i trwałości. Arcoroc zapewnia talerz, salaterkę i szklankę na każdą okazję, od talerzy do kubków, wszystko wykonane z wysokiej jakości materiału i przeznaczonych do codziennego użytku.

Arcoroc zastawa stołowa Jeden z brandów firmy ARC produkujący zastawę stołową, kieliszki, porcelanę oraz sztućce. Wyposażenie cechuje się wyjątkową trwałością na obtłuczenia, idealnym wykończeniem, perfekcyjna nie porowatą powierzchnią co za tym idzie wyjątkowo higieniczną. Wyroby firmy Arcoroc znajdują się praktycznie w każdej restauracji na świecie.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 71

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 71

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona