Darmowa dostawa

Arcoroc talerze, kubki półmiski i salaterki

Produkty 1 do 36 z 45

  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 36 z 45

  1. 1
  2. 2

Serwisy obiadowe Arcoroc zastawa stołowa dla profesjonalistów

W celu zaspokojenia potrzeb profesjonalistów branżowych, zastawa stołowa Arcoroc oferuje szeroką gamę innowacyjnych produktów wysokiej jakości, bezpiecznych i funkcjonalnych. Serwisy obiadowe dostępne są w różnych wzorach, aby dopasować się do każdej koncepcji stołowej. Wytrzymałe, funkcjonalne i stylowe talerze Arcoroc dostępne są w wielu kształtach i kolorach, dzięki czemu stają się popularne wśród naczyń dla gastronomii!

Kawa, herbata lub inne napoje: na każdą okazję znajdziemy szklankę lub kubek. Arcoroc oferuje szeroką gamę solidnych naczyń stosowalnych w gastronomii. Ponadczasowe klasyki czy czyste, nowoczesne wzory? Odkryj markę Arcoroc Luminarc. Podstawowe lub kreatywne zestawy naczyń są zaprojektowane tak, aby dopasować je do każdego stołu i zawsze z łatwością obsługiwać.

50 inżynierów i naukowców zatrudniało centrum badawcze Grupie Arc International (Luminarc) ściśle współpracując z projektantami Arcoroc, ekspertów ds. Wina i doradców, opracowując produkty, które są nowatorskie zarówno w zakresie projektowania, jak i dążenia do materiałów, coraz trudniej zaspokoić potrzeby i oczekiwania specjalistów z branży gastronomicznej.

Arcoroc jest uznanym producentem wysokiej jakości zastawy stołowej, wybranej przez profesjonalnych szefów kuchni, restauratorów i sommelierów pod względem trwałości i szerokiego wyboru naczyń. Zespół projektantów, ekspertów i doradców Arcoroc Luminarc wspólnie wypracowali szereg innowacyjnych i funkcjonalnych naczyń, talerzy , salaterek, szklanek i kubków gastronomicznych, oferując różnorodne artykuły uzupełniające doskonałe usługi gastronomiczne i napoje. Arcoroc międzynarodowa marka oferuje pełną kolekcję, która umożliwia jedzenie na czystych liniach i prostych powierzchniach. Talerze, miseczki, filiżanki Arcoroc i inne artykuły zastawy stołowej są wykonane z własnych innowacyjnych materiałów firmy Arcoroc Opal i Zenix - szkło odporne na ścieranie i obtłuczenia z wyglądem porcelany, opracowane z myślą o dużej wytrzymałości i trwałości. Arcoroc zapewnia talerz, salaterkę i szklankę na każdą okazję, od talerzy do kubków, wszystko wykonane z wysokiej jakości materiału i przeznaczonych do codziennego użytku.