Darmowa dostawa

Bormioli Rocco serwisy obiadowe, talerze

30 produkt(ów)

30 produkt(ów)

Bormioli Rocco zastawa stołowa i serwisy kawowe

Stół to wyjątkowe miejsce, z którym wiąże się wiele historii czy tradycji. Dlatego też warto, tę wyjątkowość podkreślić za pomocą odpowiedniej zastawy  stołowej. Od 1825 włoska marka Bormioli Rocco tworzy nietuzinkowe produkty, które cechuje oryginalna, niepowtarzalna stylistyka.

Zastawa stołowa oraz serwisy kawowe z Włoch to świetna propozycja zarówno do lokalu gastronomicznego jak i domowej kuchni. Wyjątkowe wzory zrobią wrażenie zarówno na klientach jak i na domownikach. Naczynia tej marki stanowią doskonałe połączenie funkcjonalności z włoskim stylem. Zastawa Bormioli  Rocco sama w sobie stanowi ozdobę każdego stołu, gwarantując przy tym wysoką jakość wykonania.

Zespół ds. Badań i Rozwoju w Bormioli  Rocco nieustannie pracuje nad ulepszaniem materiałów, technologii przetwarzania i produkcji, które umożliwiają tworzenie awangardowych produktów, gotowych  zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających właścicieli restauracji oraz domowników.

W firmie Bormioli  Rocco wiemy, że w świecie profesjonalnych usług gastronomicznych każdy szczegół jest ważny. Nasza linia produktów jest zróżnicowana, aby zapewnić doskonałą odpowiedź na każdą potrzebę. W ofercie znajdą Państwo serwisy obiadowe, talerze obiadowe oraz talerze głębokie i filiżanki ze spodkami w bardzo ciekawych kształtach. Bardzo popularne są również Bormioli talerze stekowe, na które warto zwrócić uwagę jako nietuzinkowy element zastawy stołowej.