Darmowa dostawa

Bormioli Rocco serwisy obiadowe, talerze

14 produkt(ów)

14 produkt(ów)

Bormioli Rocco zastawa stołowa i serwisy kawowe

Stół jest magicznym miejscem, przy którym żyjemy i opowiadamy historie. Od 1825 roku Bormioli Rocco towarzyszył swoim doświadczeniom przy stole z ciepłem włoskiego stylu.

Bormioli Rocco to rozwiązania dla profesjonalistów, którzy chcą zadziwiać swoich klientów, codziennie odnawiają propozycję obsługi żywności. Propozycja mająca na celu nadanie stylu, charakteru i stworzenie wyjątkowej atmosfery w każdym domu, łączy w sobie również funkcjonalność.

Zespół ds. Badań i Rozwoju w Bormioli Rocco nieustannie pracuje nad identyfikacją materiałów, technologii przetwarzania i produkcji, które umożliwiają tworzenie awangardowych produktów, które mogą zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających właścicieli restauracji.

W firmie Bormioli Rocco wiemy, że w świecie profesjonalnych usług gastronomicznych każdy szczegół jest ważny. Nasza linia produktów jest zróżnicowana, aby zapewnić doskonałą odpowiedź na każdą potrzebę. W ofercie znajdą Państwo serwisy obiadowe, talerze obiadowe oraz talerze głębokie i filiżanki ze spodkami w bardzo ciekawych kształtach. Bardzo popularne są Bormioli talerze stekowe, na które warto zwrócić uwagę.