Carmani

Produkty 1-12 z 642

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 642

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Porcelana Carmani - kubki i filiżanki.

To definicja sztuki użytkowej, setki produktów z wielu serii: Klimt, Kandinsky, Van Gogh, Monet, Koty, Kubki w sercu, seria kubków z kwiatami.

Carmani to nieodkryty zakątek sztuki, którym możesz cieszyć się w trakcie codziennych chwil przy kawie czy herbacie. Kubki, filiżanki, talerzyki i inne produkty CARMANI pozwalają cieszyć się przepięknymi obrazami słynnych artystów, którzy zachwycają swoim kunsztem.

Carmani to synonim najwyższej jakości porcelany i najwyższego kunsztu w trakcie przygotowania projektów, każdy kubek czy filiżanka Carmani powoduje, że wspólna kawa staje się czymś więcej niż tylko napojem.

Carmani porcelana z historią.

Carmani to firma z bardzo bogatą historią od czasów założenia, przeróżne losy odbiły się na stylu i bogactwie oferty. Carmani powstał na początku poprzedniego wieku i został założony przez rodzinę Preston. Rodzina była znana wśród arystokracji za jakość wykonania i eleganckie projekty. Niestety w okresie międzywojennym rodzina Preston była zmuszona emigrować do Australii.

Carmani Preston – założycielka Carmani Manufacuring – poznała tam zupełnie inne życie. Wszechobecna atmosfera swobody, wielkich możliwości i powszechnego dobrobytu zmieniła całkowicie jej sposób odczuwania piękna, napędzając rozwój kreatywności. To tam powstawały najciekawsze prace artystki, sprzedawane do największych firm, zachwyconych możliwością wystawienia ich pod własną marką. Przedmioty okazały się wielkim sukcesem, a do Carmani spływały wciąż nowe zlecenia.

Córka CarmaniVanessa wróciła do Europy, podróżując i mieszkając w wielu Państwach. Międzynarodowe doświadczenia, obcowanie z różnymi kulturami i kontakt z lokalnymi artystami pozwoliły jej na poznanie wielu, przeciwstawnych klimatów, wpływających na różnorodność jej projektów. Świat wielkich artystów to także wysokie wymagania, którym Vanessa musiała podołać. Projektantka nauczyła się dzięki nim szukaniu najlepszych rozwiązań, nie poprzestając jedynie na przyzwoitych i poprawnych formach, lecz dopracowując każdą z wizji do perfekcji.

Carmani studio projektowe.

Oddaje to doświadczenie projektantów poparte kierunkowym, artystycznym wykształceniem, wieloletnią praktyką zawodową oraz licznymi szkoleniami. Dzięki wysokim umiejętnościom, bogatemu zapleczu najnowocześniejszego oprogramowania komputerowego oraz szerokiej współpracy z innymi branżami. Największymi zaletami jest duża kreatywność, poczucie estetyki i posiadanie wizji pozwalającej tworzyć produkty jutra.

Back to Top