Darmowa dostawa

Gerlach sztućce, garnki, noże i patelnie, sztućce w walizce

Produkty 1 do 36 z 47

  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 36 z 47

  1. 1
  2. 2

Gerlach - wieloletnia tradycja w nowoczesnym wydaniu.

GerlachMarka Gerlach powstała ponad 250 lat temu w Kuźnicach Drzewickich. Właściwą produkcję noży rozpoczyna Samuel Gerlach w roku 1824. Od tamtej pory, sukcesywnie udoskonalane technologie wraz z postępem przemysłu i zachowaniem tradycji przyczyniają się do wykreowania marki, której produkty cechują się najwyższą jakością.

Obecnie oferowane przez nas produkty tej firmy to nie tylko sztućce wykonane z najlepszej stali nierdzewnej ale także patelnie czy garnki, również w zestawach. Gerlach jednak to przede wszystkim noże kuchenne, które dzięki nabywanej przez lata wiedzy, oraz nowoczesnej technologii produkcji, są doceniane przez nawet najbardziej wymagających szefów kuchni. Mnogość wykończeń oraz materiały z jakich wykonane są bloki, pozwolą dopasować odpowiedni zestaw do kuchni nowoczesnej lub tradycyjnej. Komplet noży jest obowiązkowym elementem wyposażenia, w połączeniu z zestawem sztućców i kompletem garnków, otrzymujemy zestaw narzędzi niezbędnych do pracy każdego kucharza, profesjonalisty czy amatora.

Gerlach noże, garnki i patelnie znanego producenta najwyższej jakości garnków, patelni, noży, szybkowarów ale przede wszystkim sztućców dostępnych w naszych domach od wielu lat, sprawdzonych wykonanych z najwyższej jakości materiałów opatrzonych wieczystą gwarancją.