Adacor Sklep i Hurtownia Naczyń

Hario

Hario zaparzacze i młynki ręczne do kawy.

Firma HARIO projektuje piękne szkło termoizolacyjne od lat 20. XX wieku. Teraz symboliczna marka w specjalistycznej kawiarni, HARIO nadal zdobywa nagrody i opracowuje niezwykłą jakość sprzętu do parzenia kawy i herbaty.

Posiadamy nie tylko klasyczny zaparzacz do kawy V60, ale również pełny asortyment młynków do kawy, dripperów, ręcznych młynków do mielenia kawy, akcesoriów i części zamiennych.

Szukasz urządzeń HARIO w sklepie lub kawiarni? Chcesz używać sprzętu HARIO w swojej restauracji?

Hario jest znany z tworzenia jednych z najbardziej wytrzymałych i pięknych zaparzaczy kawowy w branży. Dekantuj świeżo zaparzoną kawę.

Hario jest znany z najbardziej znanych młynków do kawy w przemyśle. Świetnie nadaje się do użytku domowego, do podróży lub biura - te ręczne młynki wykorzystują ceramiczne zadziory.

Bardzo poszukiwany ceramiczny stożek filtracyjny zaparzacz dripper Hario z Japonii. Podobnie jak wszystkie dobre wzornictwo, ten stożek przekazuje elegancję i łatwość użytkowania. Unikalna, żebrowana wewnętrzna ścianka stożka filtracyjnego tworzy doskonały zaparzacz, prezentujący subtelne aromaty kawy, przy jednoczesnym zachowaniu estetyki. Ekspres do kawy Hario V60 można zaparzać do 400ml kawy.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 21

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 21

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona