Darmowa dostawa

Hario japońskie młynki i zaparzacze

19 produkt(ów)

19 produkt(ów)

Hario zaparzacze i młynki ręczne do kawy.

Firma HARIO projektuje piękne szkło termoizolacyjne od lat 20. XX wieku. Teraz symboliczna marka w specjalistycznej kawiarni, HARIO nadal zdobywa nagrody i opracowuje niezwykłą jakość sprzętu do parzenia kawy i herbaty.

Posiadamy nie tylko klasyczny zaparzacz do kawy V60, ale również pełny asortyment młynków do kawy, dripperów, ręcznych młynków do mielenia kawy, akcesoriów i części zamiennych.

Szukasz urządzeń HARIO w sklepie lub kawiarni? Chcesz używać sprzętu HARIO w swojej restauracji?

Hario jest znany z tworzenia jednych z najbardziej wytrzymałych i pięknych zaparzaczy kawowy w branży. Dekantuj świeżo zaparzoną kawę.

Hario jest znany z najbardziej znanych młynków do kawy w przemyśle. Świetnie nadaje się do użytku domowego, do podróży lub biura - te ręczne młynki wykorzystują ceramiczne zadziory.

Bardzo poszukiwany ceramiczny stożek filtracyjny zaparzacz dripper Hario z Japonii. Podobnie jak wszystkie dobre wzornictwo, ten stożek przekazuje elegancję i łatwość użytkowania. Unikalna, żebrowana wewnętrzna ścianka stożka filtracyjnego tworzy doskonały zaparzacz, prezentujący subtelne aromaty kawy, przy jednoczesnym zachowaniu estetyki. Ekspres do kawy Hario V60 można zaparzać do 400ml kawy.