HENDI

Produkty 1-12 z 447

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 447

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

HENDI wyposażenie gastronomiczne

HENDI logo Kurt SchellerHendi Polska to część międzynarodowej Grupy Hendi zajmującej się od wielu lat produkcją oraz dystrybucją sprzętu gastronomicznego najwyższej jakości na terenie całej Europy. Hendi od roku 2005 funkcjonuje w Polsce, zapewniając wyposażenie najwyższej jakości wielu najlepszym restauracjom oraz hotelom. Marka stawia na jakość oraz innowacyjność produktów. Szczegółowe badania rynków i analiza nowych trendów prowadzi do projektowania oraz produkcji nowoczesnych a także znacznie ułatwiających pracę akcesoriów kuchennych. Mnogość produktów marki Hendi idealnie sprawdza się również w domowej kuchni, czyniąc proces gotowania prostszym i przyjemniejszym. Oferta jest rozszerzana co roku o nowe produkty, odpowiadające na potrzeby restauratorów, kucharzy oraz szeroko pojętej branży gastronomicznej.

Zaprojektowane z dbałością o szczegóły urządzenia gastronomiczne jak piece konwekcyjne lub lodówki to nieodzowny element wyposażenia na zapleczu kuchni. Mnogość serii oraz modeli w różnych rozmiarach pozwoli wybrać każdemu urządzenie maksymalnie dostosowane do jego potrzeb. Piece konwekcyjne bardzo ułatwiają proces przygotowywania potraw między innymi dzięki możliwości programowania przepisów. Posiadają także systemy myjące, które także pozwolą nam zaoszczędzić czas. Urządzenia chłodnicze, jako nieodłączne elementy barów oraz bufetów Hendi produkuje w bardzo wielu rozmiarach oraz formach. Od lodówek przystosowanych do stawiania na blacie po duże, wolnostojące na wiele butelek lub ciast. Zaprojektowane estetycznie stanowią integralny element wystroju wnętrza.

Marka Hendi posiada w ofercie również wiele akcesoriów kuchennych ułatwiających pracę kucharzom. Maszynki do mielenia mięsa, szatkownice, miksery. Wszystkie z tych urządzeń są trwałe oraz praktycznie niezbędne do sprawnej pracy. Wysokiej jakości noże a także deski HACCP również cenione są wśród kucharzy jako nieodłączne narzędzia do pracy. Marka Hendi posiada wieloletnią tradycję oraz doświadczenie w tworzeniu produktów wysokiej jakości dla szerokiego grona odbiorców. Sprawdzą się w każdej kuchni, zarówno restauracyjnej jak i w domu. 

Back to Top