Krosno

Produkty 1-12 z 130

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 130

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Krosno kieliszki, szklanki, karafki, wazony, patery...

Oferta dla hoteli, restauracji i kawiarni.

Krosno to polski producent wyrobów szklanych znany i ceniony w kraju, a ostatnio cieszący się dużą popularnością za granicą. Bardzo ciekawe kolekcje szkła dla gastronomii. Szeroki asortyment produktówszklanych firmy Krosno z pewnością zadowoli każdego począwszy od indywidualnego odbiorcy, aż po instytucje oraz hotele i obiekty gastronomiczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, w której znajdziesz kieliszki do wina i innych alkoholi, karafki do wody i wina, oraz wiele innych.

Jakość wykonania, wytrzymałość i elegancja szkła w ofercie Krosno dla profesjonalistów i HoReCa. Szkło stołowe Krosno zdobywa coraz to więcej sympatyków na polskim rynku i potrzeby klientów rosną z dnia na dzień. Dlatego Adacor sklep i hurtownia naczyń posiada szeroką ofertę kieliszków, szklanek, karafek i wazonów.

Krosno kieliszki i szkło gastronomiczne Huta szkła w Krośnie to jeden z największych europejskich producentów szkła stołowego oraz dekoracyjnego. Wyjątkowy design, przejrzystość szkła oraz wykończenie sprawiają iż kieliszki, szklanki, pucharki oraz karafki tego Polskiego producenta zamawiane są przez dystrybutorów w nawet takich krajach jak Japonia czy Brazylia.

Adacor.pl to sklep internetowy, nasza oferta jest skierowana m.in. do hoteli, lokali gastronomicznych oraz odbiorców indywidualnych, umożliwiający zakup produktów szklanych z linii Krosno Professional i innych produktów KROSNO.

Back to Top