Lubiana

Produkty 1-12 z 242

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 242

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Porcelana stołowa Lubiana

Polska marka oferująca porcelanę stołową na światowym poziomie. Porcelana Lubiana to wysoka jakość surowców i estetyka wykończenia. Nowatorskie projekty i klasyka białej porcelany. Porcelana bufetowa doskonała w branży hotelarskiej i gastronomicznej. Porcelana stołowa do użytku domowego.

Jakość, design i rozwój

Lubiana Hel Kaszub, Arcadia, Merkury, Classic, Victoria, Stone Age, Boss, Marrakesz, Hotel czy Rondo to jedynie część oferty tej polskiej marki w naszym sklepie. Klasyczne formy, odważne połączenia i ręcznie zdobienia sprawiają, że talerze, miseczki, filiżanki i półmiski Lubiana tworzą na stole wyjątkowe kompozycje.

Marka Lubiana dba o zrównoważony rozwój - wykorzystuje surowce wysokiej jakości, ekologiczny cykl produkcji w pełni odbywa się w Polsce. Utylizacja porcelany neutralnie wpływa na środowisko naturalne, a wysoka jakość produktów pozwala na wieloletnie użytkowanie. Talerze Lubiana mają wzmocnione brzegi, a solidne szkliwienie daje im większą odpornośc na uszkodzenia.

Porcelana biała, porcelana kolorowa

Nieregularne linie Stone Age Lubiana, klasyka serii Kaszub Hel Lubiana, paleta kolorów linii Boss Lubiana - w naszym sklepie dostępne są talerze na sztuki, filiżanki, serwisy kawowe, półmiski, salaterki o różnych wielkościach. Produkty są w ciągłej sprzedaży, dbamy o ich dostępność i wzbogacamy o nowe serie.

Zalety porcelany Lubiana

  • wyjątkowa trwałość i jakość wykonania
  • zrównoważony proces produkcji
  • biała porcelana i porcelana kolorowa
  • klasyczna forma i nowoczesny design
  • solidne szkliwienie i wzmocnione brzegi
  • można bezpiecznie myć w zmywarce
Back to Top