CHURCHILL

Produkty 1-12 z 92

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 92

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Churchill 1975 angielska porcelana

Churchill jest jednym z największych producentów wysokogatunkowych naczyń ceramicznych. Od wielu lat zaopatruje branżę hotelarsko-gastronomiczną w angielską porcelanę wysokiej jakości.

Naczynia Churchill cechują się funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania. Posiadają większą niż standardowo zawartość tlenku glinku, dzięki temu są bardziej wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Przemyślana konstrukcja naczyń, waga dodana do potencjalnych obszarów uderzenia, zapewnia im większą wytrzymałość, a zaokrąglone brzegi zwiększają odpornośc na odpryski.

Churchill to niebanalny design - szeroka paleta kolorów, ręczne zdobienia, ciekawe kształty, zaokrąglone brzegi naczyń trójkątnych - wszystko to sprawia, że kompozycje na stole nabierają wyjątkowego charakteru.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo m.in. serię Stonecast Churchill - wiele kolorów i form naczyń - talerze deserowe, obiadowe, półmiski, salaterki, kubki, filiżanki i wiele więcej. Posiadamy także serię białej porcelany Churchill White i Profile, która świetnie sprawdzi się jako porcelana bufetowa.

Back to Top