CHURCHILL

Produkty 1-12 z 297

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 297

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Angielska porcelana Churchill 1795

Churchill 1795 - Churchill szczyci się dostarczaniem innowacyjnych, oryginalnych produktów do wciąż zmieniającego się rynku na całym świecie. Priorytetem angielskiej firmy CHURCHIIL jest oferowanie kompleksowego rozwiązania dla jadalni na rynku, który wymaga najlepszych osiągnięć ze stołu.

Jako jeden z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości naczyń ceramicznych, Churchill ma długą historię przynosząc produkty najwyższej jakości do branży hotelarsko-gastronomicznej. Firma Sampson Bridgwood, założona w sercach garncarzy od 1795 roku jako jedna ze swych konstytucyjnych firm, stopniowo rozwija, budując silną reputację jako innowacyjny i niezawodny dostawca wysokiej jakości produktów na stół.

Dzisiaj, wykorzystując mieszankę bogatego doświadczenia historycznego i chęci uwzględnienia najnowszych osiągnięć technologicznych, marka Churchill ma solidne światowe uznanie i silną reputację. Do tej pory produkty Churchill są stosowane w placówkach hotelarskich w ponad 70 krajach na całym świecie, osiągnięte dzięki silnej globalnej sieci dystrybutorów.

Z całym powodzeniem cieszy się również bardzo dobrą historią rodzinną. Rodzina Roper nadal posiada znaczną część działalności, zapewniając utrzymanie tradycyjnych wartości firmy.

Obecność firmy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Londynie w 1994 roku dowiodła długowieczności marki Churchill i nadała jej uznanie jako znaczna, globalna organizacja.

Posiadamy szeroką ofertę produktów pod zamówienie, które można znaleźć w katalogach producentów, gotowych do pobrania z naszej strony. Bogaty asortyment naczyń porcelanowych, kubki, talerze, miski marki Churchill. Porcelana Churchill jest uznawana za najbielszą na rynku. Churchill cechuje się wyjątkową wytrzymałością, posiada również gwarancję producenta na wyszczerbienia. Ambition stanowi ciekawe połączenie ceny i jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w katalogu Churchill.

Back to Top