Kubek classic 380 ml Pomarańczowe irysy Morris DUO

Brak w magazynie
SKU
DU7907
wysyłka jutro
20,05 zł brutto 16,30 zł netto
Porcelanowy kubek o pojemności 350 ml firmy DUO, zdobiony motywem twórczości Williama Morrisa - intensywnie pomarańczowe irysy, kontrastujące z szarymi liśćmi i czarnym tłem. Kubek wykonano z trwałej i lekkiej porcelany New Bone China. Kubek zapakowany jest w pudełko zdobione motywem przewodnim, może więc stanowić ciekawy i oryginalny prezent. Poranna kawa w takim kubku pozytywnie nastroi nas na cały dzień.

Kubek classic 350 ml Pomarańczowe irysy Morris DUO

Porcelanowy kubek o pojemności 350 ml firmy DUO, zdobiony motywem twórczości Williama Morrisa.

Kubek wchodzi w skład serii Art Gallery. Wykonany z porcelany New Bone China, charakteryzującej się elegancką i naturalną, kremowo - białą barwą z subtelnym połyskiem. Jest to porcelana lekka, a jednocześnie wyjątkowo wytrzymała. Kubek idealnie sprawdzi się do przygotowania aromatycznych ziół i herbat.

Motywem kubka są charakterystyczne dla twórczości Morrisa motywy roślinne - intensywnie pomarańczowe irysy, kontrastujące z szarymi liśćmi i czarnym tłem. William Morris to angielski artysta, walijskiego pochodzenia, o wielu talentach: malarz, rysownik, architekt, projektant, poeta i pisarz. Dążył do połączenia sztuki z życiem codziennym i przedmiotami użytkowymi. Dało to niesamowity rozpęd do rozwoju projekcji wnętrz. Jego znakiem rozpoznawczym stały się charakterystyczne, roślinne ornamenty zdobiące tkaniny, tapety czy porcelanę. Jego sztuka przetrwała do dzisiaj.

Kubek Pomarańczowe irysy Morris DUO zapakowany jest w pudełko zdobione motywem przewodnim, dlatego może stanowić ciekawy i oryginalny prezent.

Cechy produktu:

  • Materiał: porcelana
  • Średnica kubka: 8 cm
  • Wysokość kubka: 10,5 cm
  • Pojemność: 350 ml (po brzeg)
  • Możliwość mycia w zmywarce: tak
  • Możliwość stosowania w kuchence mikrofalowej: tak

Podana pojemność jest pojemnością całkowitą (po brzeg) i różni się od użytkowej. Pojemność użytkowa zależy od indywidualnych preferencji użytkownika.

Więcej informacji
SKUDU7907
EAN5902693927907
ProducentDuo
Materiał wykonaniaPorcelana
KolorWielokolorowy
Średnica [cm]8
Wysokość [cm]10,5
Pojemność [ml]350
PiętrowalnyNie
ZmywarkaTak
MikrofalaTak
OpakowanieOryginalne ozdobne
Rodzaj opakowaniaKarton
Back to Top

Kubek classic 380 ml Pomarańczowe irysy Morris DUO

20,05 zł brutto 16,30 zł netto