Adacor Sklep i Hurtownia Naczyń

Serwis obiadowy 6 osób 19-el. biały CADIX LUMINARC

W magazynie
SKU
L0300
82,00 zł

Cadix Luminarc serwis obiadowy na 6 osób z salaterką (19 elementów) śnieżna biel, szkło hartowane.

Linia Luminarc Cadix jest wyjątkowo popularna zarówno w domu jak i w gastronomii. talerze i salaterka wykonane ze szkła hartowanego nadająca się do użytku w kuchenkach mikrofalowych, można również myć w zmywarce no naczyń. Dzięki poddaniu procesowi hartowania posiada zwiększoną odporność na stłuczenia i zarysowania. Jest w 100% higieniczny, ponieważ posiada gładką nieporowatą powierzchnię.

Serwis obiadowy Cadix 19 elementowy składa się z: talerz deserowy 19,5 cm 6 sztuk, talerz głęboki 23,5 cm 6 sztuk, talerz obiadowy płytkich 25 cm 6 sztuk, 1 salaterka 24 cm

Szczegóły

Luminarc Cadix serwis obiadowy na 6 osób z salaterką

Seria CADIX firmy Luminarc to idealne rozwiązanie zarówno do domu jak i gastronomii. Estetyczne, śnieżno-białe talerze idealnie wpasują się w wystrój każdego mieszkania. Serwis obiadowy Cadix to świetne rozwiązanie do podawania zup, przystawek oraz przekąsek aż dwunastu osobom na raz. Linia charakteryzuje się delikatnym falowanym wzorem na brzegu naczyń. Wykonanie z wytrzymałego szkła hartowanego typu opal sprawia iż są one w znacznie mniejszym stopniu podatne na obtłukiwanie w zmywarkach oraz zarysowania.

Luminarc serwis obiadowy Cadix 36 el. wykonana jest ze szkła hartowanego, które poddawane jest specyficznej obróbce termalnej w celu zagwarantowania lepszej jakości i wytrzymałości na wstrząsy oraz uderzenia i temperatury. Szkło jest materiałem nieporowatym, dlatego nie zatrzymuje żadnych mikroorganizmów , jest 100% higieniczne.

Serwis obiadowy Cadix składa się z:

  • 6 talerzy deserowych 19,5 cm
  • 6 talerzy głębokich 23,5 cm 
  • 6 talerzy obiadowych płytkich 25 cm
  • 1 salaterka 24 cm

Zakupy Luminarc z Adacor

Posiadamy kilkaset wysokiej jakości produktów Luminarc do twojej kuchni i jadalni, więc zacznij już teraz przeglądać tę elegancką markę.

Więcej informacji

Więcej informacji
SKUL0300
EAN0883314481037
ProducentLuminarc
Materiał wykonaniaSzkło hartowane
KolorBiały
ZmywarkaTak
Rodzaj serwisuObiadowy
MikrofalaTak
Ilość elementów19
OpakowanieOryginalne
Rodzaj opakowaniaKarton