Jak zapewne już zauważyłeś klienci wybierają Adacor z uwagi na specjalnie wyselekcjonowany asortyment. Aby go dostarczyć przemierzamy tysiące kilometrów w poszukiwaniu najwyższej jakości produktów, funkcjonalnych i dobrze dobranych pod potrzeby osób ceniących jakość i doskonały design.

 

Ostatnio zawędrowaliśmy do Belgii. Czy wiecie, że w Brukseli na jeden kilometr przypada 138 restauracji? Dlatego też nie zdziwił nas fakt, że firma produkująca designerskie akcesoria kuchenne pochodzi właśnie z Belgii.

BergHoff, bo o niej mowa, to firma stawiająca przede wszystkim na jakość i nowoczesny design. Posiadająca własnych projektantów, wychwytujących najnowsze trendy mody i z sukcesem przenoszących je do naszych jadalni i kuchni. Wysoką jakoś produktów zapewnia ciągła kontrola specjalistów trwająca przed, w trakcie i po produkcji. Starannie dobrane materiały zapewniają trwałość towaru. Firma BergHoff, świadoma tego, że każdy ma swoją rolę w kształtowaniu środowiska naturalnego wprowadza serię naturalnych i nietoksycznych naczyń do gotowania i pieczenia oraz akcesoria z bambusa.

 

Posiadająca filie w ponad 50 krajach firma BergHoff, dzięki swojemu zaangażowaniu w tworzeniu solidnych produktów o unikatowym wyglądzie, oraz filozofii ochrony środowiska naturalnego zasłużyła na nasze zaufanie.

 

Część produktów już wprowadziliśmy do naszego sklepu. Czekamy na Wasze opinie co sądzicie o produktach tej firmy? Jakie są Wasze doświadczenia i odczucia? Dajcie nam znać czy coś czego jeszcze nie ma w naszej ofercie jest warte uwagi i wprowadzenia produktu do naszego sklepu

Tematyka: Doskonale Wyszukane Od

Aleksandra Burda