Darmowa dostawa
Kawiarka BIALETTI MOKA EKSPRESS 450 ml 9 tz
Kawiarka BIALETTI MOKA EKSPRESS 450 ml 9 tz
Kawiarka BIALETTI MOKA EKSPRESS 450 ml 9 tz
Kawiarka BIALETTI MOKA EKSPRESS 450 ml 9 tz
Kawiarka BIALETTI MOKA EKSPRESS 450 ml 9 tz
Kawiarka BIALETTI MOKA EKSPRESS 450 ml 9 tz

Kawiarka 450 ml 9 tz MOKA EKSPRESS BIALETTI

146,00 zł

Moka Express to najbardziej klasyczny model światowego lidera wśród producentów kawiarek, firmy Bialetti. To właśnie ta kawiarka w latach trzydziestych XX wieku rozsławiła włoskiego producenta. Do dziś jest to najpopularniejszy model moki na świecie, o czym świadczy już ponad 200 milionów wyprodukowanych egzemplarzy. Aby przygotować prawdziwe, włoskie espresso potrzebujesz jedynie tej kawiarki, dobrej kawy i kilku minut!


Model Bialetti Moka Express 9 tz służy do jednoczesnego zaparzenia 9 filiżanek espresso (po ok. 50ml). Pojemność całkowita to 450 ml.

Brak w magazynie

B007
  • Opis produktu
  • Informacje dodatkowe
  • Tagi

Szczegóły

• Konstrukcja:
Odlewana z aluminium kawiarka zachwyca jakością wykonania. Klasyczny, niezmieniony przez dziesięciolecia kształt będzie oryginalnym elementem każdej kuchni. Rączka i dodatkowy uchwyt z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym zapewniają wygodę przenoszenia i serwowania gotowego trunku. Produkcja ma miejsce we Włoszech.

• Użytkowanie:
Bialetti Moka Express może być używana na palnikach gazowych oraz elektrycznych. Produkt należy ustawiać tak, aby rączka znajdowała się poza zasięgiem źródła ciepła.
Kawiarkę należy myć ręcznie, bez użycia detergentów. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.
Wybierając rozmiar kawiarki należy pamiętać, że przy każdym zaparzaniu należy przygotować ilość kawy określoną przez producenta.

• Jak działa moka?
Kawiarka składa się z górnego zbiornika z uszczelką, filtra oraz dolnego zbiornika. Zmielone ziarna kawy umieszczamy w filtrze, nalewamy wody do dolnego zbiornika poniżej poziomu zaworu bezpieczeństwa i łączymy ze sobą wszystkie elementy. Stawiamy kawiarkę na kuchence i czekamy parę minut. Gorąca woda przemieści się do górnego zbiornika przepływając przez zmielone ziarna. Pyszne i aromatyczne espresso jest gotowe!

Informacje dodatkowe

EAN N/D
Producent N/D
Producent Bialetti
Kolor Stalowy satynowany
Pojemność [ml] 450
Wysokość [cm] 24
Rodzaj kuchenki Elektryczna, Ceramiczna, Gazowa
Ilość filiżanek espresso 9
Spieniacz Nie
Średnica dna indukcyjnego 11.5
Opakowanie Oryginalne
Rodzaj opakowania Karton
Zmywarka Nie
Mikrofala Nie
Materiał wykonania Aluminium, Tworzywo sztuczne

Tagi produktu

Produkty powiązane